Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvojutkání dorostu na jedničku

30.09.2018 | Eliška Vaňková

V pátek 28.9.2018 a v neděli 30.9.2018 odehráli naši hráči dorostu dvě mistrovská utkání na domácím ledě.

Pátečním soupeřem by tým HC Černí Vlci Rožnov p.Radhoštěm. Ve třetí minutě otevřel skóre Tomáš Obadal a víc branek v první třetině nepadlo. Druhá třetina byla plně v naší režii a kluci postupně nasázeli soupeři tři branky. Všechno se zdramatizovalo v poslední třetině, kdy naši hráči polevili, soupeř toho využil a vstřelil rychlé dva góly. Vítězství jsme si ale nenechali vzít a soupeři jsme už do konce nedovolili vstřelit žádnou branku.

HC Brumov-Bylnice - HC Černí Vlci Rožnov p.Radhoštěm 4:2 (1:0,3:0,0:2)
branky:Tomáš Obadal(Šánek,Struhař), Vít Divoš(Obadal),Jiří Macháč(Sopek), Tomáš Obadal(Sopek)

V neděli přijel na náš zimní stadion tým HK Nový Jičín. Po prvních minutách začal střelecký koncert našich borců, který se zastavil až hvizdem rozhodčího, který ukončil utkání. Výborný výkon všech hráčů a golmana, který vychytal čisté konto.
HC Brumov-Bylnice - HK Nový Jičín 11:0 (3:0,6:0,2:0) branky: Vojtěch Sopek(Zvoníček), Marek Ročák(Janíček), Tomáš Šánek(Vaněk), Tomáš Šánek(Divoš), Adam Slovák(Mudrák,Macháč), Adam Slovák(Janíček,Obadal), Vít Mudrák(Macháč,Smolík),Ondřej Fojtík(Ročák,Macháč), Ondřej Vaněk(Bodlák,Struhař), Jan Struhař(Šánek,Bodlák),Tomáš Obadal(Divoš,Slovák)

Dorostenci zatím posbírali plný počet bodů za všechna odehraná utkání a jsou v čele tabulky Regionální ligy dorostu, skupina M, GRATULUJEME!!!

Další dvojutkání hrají dorostenci v sobotu 6.10.2018 v Uherském Hradišti a v neděli 7.10.2018 na domácím ledě přivítají tým HC Bobři Valašské Meziříčí.

Aktuální články
Hradní okruh v podání našich hokejistů

V sobotu 18.5.2019 se uskutečnil již 16. ročník tradičního mezinárodního závodu horských kol Hradní okruh.