Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvojutkání mladších a starších žáků

07.10.2018 | Eliška Vaňková

Týmy mladší a starší žáci zajížděly v sobotu 6.10.2018 na svá utkání do Uherské Hradiště a v neděli změřily své síly s týmy HC Bobři Valašské Meziříčí.

Mladším žákům se tento víkend vedlo velmi dobře. V sobotu během prvních dvaceti minut provětrali soupeřovu branku hned pětkrát, ve druhé třetině počet gólů zopakovali a s vysokým náskokem vletěli do poslední třetiny, kdy se soupeřova síť rozvlnila ještě čtyřikrát. 

HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice 2:14 (2:5,0:5,0:4) branky: Mirek Kristín 2, Adam Lysák 3, Radim Řepka, Tomáš Ovesný 2, Matěj Holba 3, Jakub Beňačka, Tomáš Mišák, Matěj Ročák 

 

V neděli to byl střelecký koncert na domácím ledě. Po první třetině bylo sice skóre vyrovnané 1:1, ale od druhé třetiny až do konce dovolili naši borci soupeři překonat našeho gólmana pouze dvakrát a to na vítězství nestačilo. 
HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 6:3 (1:1,3:2,2:0) branky: Tomáš Ovesný, Adam Rekem, Matěj Holba 2, Adam Lysák, Tomáš Mišák  


Starší žáci nejprve v sobotu po těžkém boji a hlavně nepodařené poslední třetině, kdy nechali domácí třikrát skórovat do naší branky, zvítězili nad Uherským Hradištěm opravdu těsně. 
HC Uherské Hradiště - HC Brumov - Bylnice 4:5 (1:1,0:3,3:1) branky: Jan Střelec, Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Marek Ročák, Sebastian Gubisch 
Domácí utkání v neděli už bylo nad naše síly. Po I.třetině jsme sice prohrávali jenom rozdílem jedné branky a ve druhé třetině jsme soupeře nechali vstřelit jenom jednu branku, ale třetí třetina byla pro náš tým osudná. Docházely síly a soupeř toho bravurně využil a třemi kousky rozhodl o vítězi. 
HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště 3:7 (2:3,1:1,0:3) branky: Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Oliver Papiernik 

   

Příští neděli 14.10.2018 jedeme na led soupeře a to do Uherského Ostrohu, začátek utkání od 10:00 hod.

 
Aktuální články
Hradní okruh v podání našich hokejistů

V sobotu 18.5.2019 se uskutečnil již 16. ročník tradičního mezinárodního závodu horských kol Hradní okruh.

 
Tradiční výjezd na kolech

Stalo se tradicí, že naši hráči absolvují v rámci suché přípravy a v duchu všestrannosti hráče výjezd na kolech.

 
Tréninky pro ročník 2009 - 2010 - změna

Pozor na změnu tréninků v týdnu 13.-17.5.2019

 
8. řádná valná hromada HA
 
29. řádná valná hromada HC BBSS
 
Naše hráčka v regionálním turnaji
 
Naši hráči sbírají medaile
 
Nová oční ambulance
 
Krasobruslení začíná suchou přípravu v pátek 3.5.2019
 
Memoriál Karla Rachůnka a Pavla Demitru pro ročníky 2010
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS