Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letošní první utkání na domácím ledě dorostu nevyšlo

08.01.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 6.1.2019 přijel na zimní stadion tým HC Vítkovice Ridera, aby se utkal s týmem našeho dorostu.

Hra první třetina dávala znát, že utkání bude hodně vyrovnané a je třeba hlídat každý soupeřův krok. I po druhé třetině nebylo jasné, kdo si dneska připíše body. O vítězi rozhodla až poslední třetina a v té se dařilo lépe střelecky hostům. I tak děkujeme klukům za předvedený výkon a další utkání si určitě připíšeme zase my.

HC Brumov-Bylnice - HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:1,1:1,0:2)
branky: Jan Struhař (Mudrák), Martin Janíček (Ročák)

Další mistrovské utkání odehrají naši borci v neděli 13.1.2019 na domácím ledě. Soupeřem bude tým HC RT Torax Poruba, začátek v 11:30 hod.

Aktuální články
Naši hráči ve výběru U15 na MČR

Kvalita našich hráčů byla oceněna tím, že se dostali do výběru U15 Zlínského kraje na Mistrovství České republiky (MČR).