Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Učíme děti z mateřských školek bruslit

04.11.2019 | Eliška Vaňková

Dneska, v pondělí 4.11.2019, začala Školička bruslení pro předškolní děti z mateřských školek Valašské Klobouky, Štítná nad Vláří a Brumov-Bylnice.

Akce probíhá pod vedením zkušených trenérů našeho klubu a učitelek z dané mateřské školky. Děti se naučí základním bruslařským dovednostem a určitě získají i pěkný vztah ke sportování. Tato akce je pro přihlášené děti mateřských školek zdarma. 

Pondělí dopoledne je vyhrazeno pro mateřskou školku Štítná nad Vláří, v úterý se budeme potkávat s dětmi z mateřské školky Valašské Klobouky a čtvrtek již tradičně patří mateřské školce Brumov-Bylnice. 
Dvacet dětí se svými učitelkami přijelo dneska autobusem ze Štítné nad Vláří. Trenéři na ně čekali na autobusové zastávce před zimním stadionem a dovedli všechny do připravené šatny. Děti se moc těšily a se zavazováním bruslí se snažily i samy pomáhat, aby byly co nejdříve na ledě. Pořádně si to tam s trenéry užily a za své snažení a nadšení dostaly všechny děti omalovánku s pilnou včeličkou a cukrovinky. Nezapomněli jsme ani na pitný režim - sladká šťávička přišla všem po namáhavém výkonu vhod. Děti byly moc šikovné a už se ptaly, co se bude dělat příště. 
Radost ze sportování a úsměv na tváři dítěte je nejlepší odměnou pro trenéry a určitě také pro paní učitelky, děkujeme.

 
Aktuální články
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Aktivity v lese

Sportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči...

 
Opustil nás Vladimír Pecl

Do sportovního nebe předčasně odešel náš kamarád Laďa Pecl, který se velkou měrou podílel na výstavbě Zimního stadionu a Hokejové...

 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Cvičení „dřevěné tyče“

Do desátého pokračování seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL zapojilo oddělení rozvoje ledního hokeje ve spolupráci s...

 
Začínáme trénovat společně
 
Náš hráč pokořil 50 kopců
 
Zahájení sezóny 2020-2021
 
Tréninky našich hráčů #5
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Střelba
 
Tréninky našich hráčů #4
 
Tréninky našich hráčů #3
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS