Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krasobruslařská Vánoční exhibice

16.12.2019 | Jan Vaněk

Tradiční Vánoční vystoupení našeho oddílu krasobruslení, které se uskutečnilo v pátek 20.12.2019 mělo opět velký úspěch. 

Členky krasobruslařského oddílu si pro nás se svými trenérkami připravily malou lední revui pod názvem Ať žijí duchové a předvedly také své závodní jízdy pro letošní sezónu. Také hlavní trenér Patrik Timčák svou volnou jízdou nadchl všechny přítomné, ale hlavně své svěřenkyně, kterým je velkým příkladem. Jako kompars skřítků se představily děti z MŠ Valašské Klobouky, které se k nám jezdí pravidelně učit bruslit. A svou "troškou do mlýna" přispěly vystoupením také trenérky kraso a gymnastiky. Velký potlesk byl krásným oceněním práce našich trenérů a trenérek  a také povzbuzením mladých krasobruslařek do dalších závodů. Všem účinkujícím moc a moc děkujeme za krásné vystoupení a už se těšíme na další podobné akce. 

 
Aktuální články
Aktuální informace pro sportovce od Národní sportovní agentury

Od 10.května 2021 se v našem klubu dle informací NSA (Národní sportovní agentury) provádí za přítomnosti kvalifikovaného pracovníka...

 
Začala nová sezóna 2021/2022

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“

Mohlo by se zdát, že líp by jim bylo v teple u kamen. Nevlídné počasí je přesto nikterak neodradilo, Martin Matoulek si se svým...

 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy
 
PF 2021
 
Dárky pro všechny naše mladé hokejisty
 
Školička bruslení - Skvělý dárek pro Vaše děti
 
Meziklubové výzvy mají úspěch
 
Hráči, nezapomínejte trénovat doma
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS