Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Náš hráč pokořil 50 kopců

05.05.2020 | Eliška Vaňková

Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí náš hokejista Patrik Chuchma.

Patrik premiérově pokořil všech 20 kopců hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a k tomu i zbývajících 30 vrcholů kategorie VKV junior - S Austinem na vrchol! V hlavní kategorii obsadil 31.místo , v juniorské je 2.žákem základní školy se všemi zdolanými vrcholy na svém kontě. Po vrcholech putoval se svým otcem Pavlem, kterému však ještě kousek k dokončení letošního ročníku schází. Patrikovi moc gratulujeme!!!  


ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) - je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu . O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na mail.  

Vrchařská koruna junior (VKV) - S Austinem na vrchol! - je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů , na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie“) tak, aby bylo patrné, že byla pořízena na daném vrcholu, a tu následně zaslat. Fotografie v této kategorii, na rozdíl od hlavní kategorie, účastníci zasílají průběžně, tedy co nejdříve po jejich zdolání.


 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS