Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje

02.06.2020 | Eliška Vaňková

Náš klub byl osloven chorvatským partnerem, kterého zastupuje náš hráč Ante Imeri, zda by se nezúčastnil v rámci předsezónní přípravy mezinárodního inline turnaje v chorvatském Zadaru.

Nabídku jsme přijali a jako jediný zástupce České republiky se náš tým utká, pod záštitou Chorvatsko-české společnosti, s předními chorvatskými, slovinskými a slovenskými týmy na betonovém leštěném hřišti v Zadaru. Turnaj proběhne ve dnech 26. - 28.6.2020 a nominaci tvoří tito hráči: v brance nastoupí střídavě Andrej Žižka a Vít Čada a klubové barvy budou hájit kapitán Kuba Vaněk, trojice Lysáků - Tomáš, Lukáš, Michal, Tom Tulpa, Michal Divoš, Vojta Sopek, Martin Janíček, Vít Divoš a vypomůže i Ante Imeri. Trenérem týmu je Milan Pažítka, hrající asistent trenéra Jarek Vaněk jun., vedoucí výpravy Jarda Vaněk sen. O catering se postará Eliška Vaňková, Amelka Vaňková a Luky Vodárek. 

Hrát se bude ve večerních a nočních hodinách od 18:00 do 24:00 hodin. Pro hráče připravila Chorvatsko-česká společnost bohatý program jako například návštěva národního parku Paklenica, prohlídka Zadaru, výlet do míst, kde se točil Vinnetou a mnohé další aktivity. Nesmíme zapomenout na koupání a relax v moři. A ještě malé překvapení - ale to se neprozrazuje, protože potom by to nebylo překvapení. 
O celém průběhu turnaje vás budeme samozřejmě ze zadarského ministudia informovat. 
Dobro došli.

 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS