Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začala nová sezóna 2021/2022

04.05.2021 | Eliška Vaňková

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

Rok 2020 a do současné doby také rok 2021 nás všechny zasáhl nepředvídatelnými důsledky - znemožnění organizované sportovní a tělovýchovné činnosti. Snažíme se dle vládních a epidemiologických omezení pro vás připravovat pohybový program, se zaměřením pro udržení fyzickou kondice. Není potřeba zdůrazňovat, že tuto situaci nezavinil náš klub, ale jedná se o celosvětový problém. Chceme vám poděkovat za vaši trpělivost a podporu.

Pevně věříme, že nová sezóna 2021/2022 proběhne bez větších omezení a určitě se budeme muset přizpůsobit novým trendům a preventivním opatřením.
Všichni trenéři, vedoucí a organizační pracovníci klubu se na vás těší, připravují pro vás skvělé tréninkové jednotky, s cílem postupného obnovení a vrácení se do zajetých kolejí.
Jakmile to situace dovolí, jsme připraveni zamrazit ledovou plochu a nepřetržitě ji  provozovat až do dubna 2022. Připravujeme na našem stadionu sehrát nespočet přípravných a turnajových utkání. Máme zájem vytvořit malou regionální soutěž o pohár TOMÁŠE BUBLÁKA, mezi okolními kluby z Moravy a Slovenska, s dobou trvání až do zahájení mistrovských soutěži. 
Po dobu odstávky zimního stadionu jsme vylepšovali vnitřní zázemí, opravovali strojovnu chlazení, rolbu, zakoupili kvalitní a moderní defibrilátor, vysoce účinný ozoniér a dle našich možností prováděli další úpravy.  
Od pondělí 03.05.2021 jsme zahájili tréninkové jednotky všech kategorii na vnějších - otevřených sportovištích dle schválených zdravotních pravidel a za přísného dodržování hygieny a vládního nařízení.
Jsme přesvědčeni, že od 01.06.2021 začneme zamrazovat ledovou plochu a 04.06.2021 budeme naplno trénovat na zimním stadionu. O všech změnách vás budeme průběžně a včas informovat.
Ještě jednou vám všem děkujeme za podporu a zájem o výchovu svých dětí ve sportovním prostředí v duchu fair play.

 
Aktuální články
Aktuální informace pro sportovce od Národní sportovní agentury

Od 10.května 2021 se v našem klubu dle informací NSA (Národní sportovní agentury) provádí za přítomnosti kvalifikovaného pracovníka...

 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“

Mohlo by se zdát, že líp by jim bylo v teple u kamen. Nevlídné počasí je přesto nikterak neodradilo, Martin Matoulek si se svým...

 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy

Každý má možnost volby. Můžu sedět doma, nebo sportovat. Takové bylo motto speciální vánoční výzvy, kterou si pro kluby připravil...

 
PF 2021
 
Dárky pro všechny naše mladé hokejisty
 
Školička bruslení - Skvělý dárek pro Vaše děti
 
Meziklubové výzvy mají úspěch
 
Hráči, nezapomínejte trénovat doma
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Na farmě s Liborem Hájkem
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS