Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začala nová sezóna 2021/2022

04.05.2021 | Eliška Vaňková

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

Rok 2020 a do současné doby také rok 2021 nás všechny zasáhl nepředvídatelnými důsledky - znemožnění organizované sportovní a tělovýchovné činnosti. Snažíme se dle vládních a epidemiologických omezení pro vás připravovat pohybový program, se zaměřením pro udržení fyzickou kondice. Není potřeba zdůrazňovat, že tuto situaci nezavinil náš klub, ale jedná se o celosvětový problém. Chceme vám poděkovat za vaši trpělivost a podporu.

Pevně věříme, že nová sezóna 2021/2022 proběhne bez větších omezení a určitě se budeme muset přizpůsobit novým trendům a preventivním opatřením.
Všichni trenéři, vedoucí a organizační pracovníci klubu se na vás těší, připravují pro vás skvělé tréninkové jednotky, s cílem postupného obnovení a vrácení se do zajetých kolejí.
Jakmile to situace dovolí, jsme připraveni zamrazit ledovou plochu a nepřetržitě ji  provozovat až do dubna 2022. Připravujeme na našem stadionu sehrát nespočet přípravných a turnajových utkání. Máme zájem vytvořit malou regionální soutěž o pohár TOMÁŠE BUBLÁKA, mezi okolními kluby z Moravy a Slovenska, s dobou trvání až do zahájení mistrovských soutěži. 
Po dobu odstávky zimního stadionu jsme vylepšovali vnitřní zázemí, opravovali strojovnu chlazení, rolbu, zakoupili kvalitní a moderní defibrilátor, vysoce účinný ozoniér a dle našich možností prováděli další úpravy.  
Od pondělí 03.05.2021 jsme zahájili tréninkové jednotky všech kategorii na vnějších - otevřených sportovištích dle schválených zdravotních pravidel a za přísného dodržování hygieny a vládního nařízení.
Jsme přesvědčeni, že od 01.06.2021 začneme zamrazovat ledovou plochu a 04.06.2021 budeme naplno trénovat na zimním stadionu. O všech změnách vás budeme průběžně a včas informovat.
Ještě jednou vám všem děkujeme za podporu a zájem o výchovu svých dětí ve sportovním prostředí v duchu fair play.

 
Aktuální články
SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

V pátek 6.8.2021 od 14:30 hodin pořádá náš klub sportovní a náborové odpoledne pro děti. Jste všichni srdečně zváni, těšíme se na...

 
Trénují u nás i zahraniční hráči

Pod vedením našich trenérů se na našem zimním stadionu individuálně připravují na svou sezónu i zahraniční hráči.

 
Ocenění tréninkové docházky

Naše přípravka pilně trénuje a tak se trenéři a klub rozhodl za jejich píli a houževnatost ocenit ty nejlepší v tréninkové docházce....

 
Naši trenéři se vzdělávají
 
Náš mezinárodní rozhodčí na mistrovství světa
 
Odpoledne v sobotu patřilo mladším a starším žákům
 
Sobotní dopoledne patřilo našim nejmenším
 
Přípravná utkání mladších a starších žáků o víkendu
 
Zadar 2021 - ohlédnutí
 
Nejmladší týmy vyzkoušely soupeře
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS