Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Týmy Kroměříže hrály u nás

29.11.2021 | Eliška Vaňková

Týmy 4.a 5.třídy sehrály další mistrovské utkání, tentokrát na domácím ledě. Soupeřem byly týmy HK Kroměříž.

Vzhledem k malému počtu hráčů 4.třída HK Kroměříž se týmy domluvily, že se utkání odehraje na celé hřiště 3 x 20 minut v počtu 4 na 4, bez ofsajdů a střídání po minutě na zvukový signál. Brankaři se střídali po pěti minutách během hry. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon a pro některé to byl vůbec první mistrovský zápas na celé hřiště.
Za 4.třídy nastoupili tito hráči:
v brance Vlado Ondrejička a Eliška Šuráňová, hráči Viktor Čada, Juraj Ďurech, David Holba, Kryštof Holba, Štěpán Hrnčiřík, Dominik Kolínek, Tomáš Matyščák, Dominik Miklík, Ján Ondrejička, Jolana Ridošková, Štěoán Vaněk, Tobiáš Zelinka

5. třída nastoupila v tomto složení:
v brance Matěj Kristín, hráči Vendula Pavlíková, Kryštof Holba, Šimon Struhař, Jakub Vaculín, Jakub Hatina, Jiří Lysáček, Tobias Daniel Kolínek, Matyáš Pavlík, Adam Naňák, Ondřej Fojtík

Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za jejich podporu.

Aktuální články
Muži hráli v Kroměříži

V sobotu 22.1.2022 odehráli muži další mistrovské utkání.

Bruslení veřejnosti mimořádně i v sobotu

sobota 22.1.2022   14:00 - 15:15 hodinneděle 23.1.2022    13:00 - 14:15 hodinUpozorňujeme všechny zájemce o veřejné...

Týden hokeje v Brumově-Bylnici

Přijďte v pátek 28. ledna 2022 od 17:00 hod. na Zimní stadion v Brumově-Bylnici na akci Týden hokeje.