Krajská liga mužů, 12. kolo, 18. 11. 2023, 17:00 hod.
Břeclav, FOSFA ARÉNA

Na utkání do Břeclavi odjížděli naši hráči připraveni pokusit se bodovat.

HC Lvi Břeclav z.s.
6:5
Branky HC BB: Jiří Macháč (Tomáš Pavlůsek), Pavel Bumbál (Vojta Sopek, Tomáš Pavlůsek), Matěj Mojžíš, Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek (Vojta Sopek, Pavel Bumbál)

A nebylo tomu daleko. I když jsme v utkání v 6. minutě inkasovali, podařilo se nám vyrovnat a v 10. minutě jsme šli dokonce do vedení 2:1. Ale domácí hned srovnali a naopak po našich hrubých chybách nám odskočili na 4:2. Do konce třetiny jsme ještě snížili na 4:3. Druhá třetina naopak patřila našim hráčům a to i když domácí navýšili skóre na 5:3 naši hráči zabrali a do konce třetiny utkání srovnali na 5:5. Ve třetí třetině následovalo hloupé vyloučení a v oslabení jsme inkasovali na 6:5. I když jsme se snažili a v závěru hráli i power play, bohužel srovnat se nám už nepodařilo. V první třetině došlo k nezaviněnému zranění našeho hráče Martina Janíčka, který musel do nemocnice na šití nohy.