Krajská liga mužů, 8. kolo, 21. 10. 2023, 17:00 hod.

V sobotu 21.10.2023 zajížděl tým mužů do Boskovice.

HC Boskovice
3:2
HC Brumov-Bylnice
branky: Krůžela František(Sopek Vojtěch, Lysák Tomáš), Pavlůsek Tomáš (Bumbál Pavel, Vaněk Jakub)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Čada Vít, Kučera Petr, Bodlák Erik, Lysák Tomáš, Vaněk Jakub, Lysák Michal, Krůžela František, Pavlůsek Tomáš, Macháč Jiří, Sopek Vojtěch, Lysák Lukáš, Častulík Tadeáš, Bumbál Pavel, Střelec Jan

Muži odjížděli do Boskovic v oslabené sestavě, ale týmu domácích statečně sekundovali do posledních minut utkání. 3 minuty před koncem utkání se podařilo domácím vstřelit branku na 3:2 a to už jsme nedokázali vyrovnat.