• 24. 2. 2024 | Jaroslav Vaněk

Mladší žáci vítězí i na ledě Prostějova a kráčí za obhajobou vítězství v soutěži

Liga mladších žáků, 22. kolo, 24. 2. 2024, 13:00 hod.
Prostějov, Zimní stadion

Do zápasu jsme vstupovali s jasným cílem, rozhodnout utkání pokud možno v první třetině a odvézt si z Prostějova dva body za vítězství. Plán se nám dařilo rychle plnit, když jsme už ve druhé minutě utkání šli do vedení a první třetinu jsme ovládli se skóre 5:0. Soupeře jsme ale v žádném případě nechtěli podcenit a s tím jsme i vstupovali do druhé třetiny. Hrálo se dlouho bez gólu a soupeři jsme dovolili vlastní nedůsledností snížit na 5:1. Za tři minuty se nám podařilo odpovědět a v rozmezí 4 minut jsme zvýšili 3 brankami naše vedení na 8:1. Do konce 2. třetiny už Prostějov jen korigoval gólem na 8:2. Do třetí třetiny jsme šli hlavně s cílem v klidu a bez zranění utkání dohrát a nedovolit soupeři zápas zdramatizovat. Celou třetinu jsme utkání kontrolovali a i přes dvě obdržené branky jsme zápas dotáhnuli k vítězství 12:4 a zaslouženě si z Prostějova odvážíme dva body. Celkově tým odvedl dobrou práci a je třeba všechny hráče pochválit. Rodičům poděkovat za dobrou atmosféru při utkání.