Liga mladších žáků, 8. kolo, 12. 11. 2023, 09:00 hod.

Mladší žáci zajížděli do Valašského Meziříčí pouze v 11 hráčích.

HC Bobři Valašské Meziříčí
4:21
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Dominik Kolínek 11, Daniel Krejza 3, Sebastian Varček 3, Kryštof Holba 2, Viktor Čada, Matěj Michalec
Sestava HC Brumov-Bylnice
Max Gargulák Jakub Vaculín, Daniel Krejza, Kryštof Holba, Tobias Ritter Janko Ondrejička, Sebastian Varček, Viktor Čada, Matěj Michalec, Tobiáš Zelinka, Eliška Šuráňová, Dominik Kolínek

Úkol byl jasný, co nejdříve odskočit soupeři a utkání si v poklidu pohlídat. Cíl se plnil dvě třetiny na výbornou, když naši hráči domácí do ničeho nepouštěli a po pěkných akcích stříleli jednu branku za druhou. Po dvou třetinách bylo skóre vysoko 18:2. Třetí třetinu jsme měli pokračovat v předešlé hře a začít spíš více kombinovat a připravovat si gólové akce navzájem, ale to se nám bohužel nedařilo a domácí toho dokázali využít. Nakonec i třetí třetinu jsme vyhráli 3:2 a celkově vezeme výhru 21:4. Všem patří poděkování za předvedenou hru a reprezentaci klubu.