Mladší žáci zakončili rok 2023 domácí výhrou nad HC Uherským Hradištěm

Liga mladších žáků, 12. kolo, 22. 12. 2023, 17:30 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Poslední utkání v roce 2023 mají za sebou i mladší žáci.

11:5
HC Uherské Hradiště
Branky HC BB: Tobiáš Zelinka (Dan Krejza), Dan Krejza (Lukáš Hrnčiřík, Dominik Kolínek), Tobiáš Zelinka (Dan Krejza), Lukáš Hrnčiřík (Dominik Kolínek), Dominik Kolínek, Janko Ondrejička (Sebastian Varček), Daniel Krejza, Janko Ondrejička, Kryštof Holba (Dominik Kolínek), Tobias Ritter (Daniel Krejza, Jakub Vaculín), Daniel Krejza (Janko Ondrejička)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vendula Pavlíková, Max Gargulák Jakub Vaculín, Daniel Krejza, Kryštof Holba, Tobias Ritter, Dominik Kolínek, David Holba, Viktor Čada, Janko Ondrejička, Sebastian Varček, Eliška Šuráňová, Tobiáš Zelinka, Matěj Michalec, Lukáš Hrnčiřík

Na domácím ledě přivítali HC Uherské Hradiště. Utkání začalo minutou ticha k uctění památky zesnulých ze včerejší tragické události v Praze.

Našim hráčům vyšla první třetina na výbornou, když ji vyhráli 5:1. Druhá a třetí třetina byla z naší strany spíš vlažnější a nebýt dvou slepených gólů v našem oslabení, trápili by jsme se do konce utkání. Naši hráči podali průměrný výkon, který stačil na celkovou výhru 11:5. Teď nás čeká odpočinek, jeden trénink a Nový rok. Máme za sebou polovinu soutěže a ta se nám vydařila na výbornou. Náš tým vede tabulku s jednou prohrou, jednou remízou a 11 výhrami s 23 body. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a podávané výkony.