Starší žáci dnes prohráli na domácím ledě s Berany Zlín 6:2

Liga starších žáků, 9. kolo, 3. 3. 2024, 09:00 hod.

Po včerejší výhře na Warrioru a dlouhé cestě nás ráno čekal soupeř Berani Zlín.

PSG Berani Zlín
Branky HC BB: Filip Maňas (Ondřej Fojtík, Dominik Živčic), Daniel Kolínek
Sestava HC Brumov-Bylnice
Matyáš Pavlík, Kryštof Chuchma Lukáš Maček, Tomáš Holba, Jiří Lysáček, Natálie Pavlíková, Ondřej Fojtík Jakub Hatina, Daniel Kolínek, Adam Naňák, Adrian Macháč, Filip Maňas, Dominik Živčic, Florin Martinka, Marek Fabuš, Jakub Vaculín, Daniel Krejza

Vstup do utkání byl výborný, hned ve 2 minutě jsme se ujali vedení 1:0, ale to bylo na dlouho z naší strany všechno. Neproměněné šance nás o to víc mrzely, když hosté tyto šance proměňovali a do konce třetiny nám vstřelili 4 branky. Druhá třetina byla hodně ovlivněna častým přerušováním a vylučováním. I tak jsme se snažili ale vrátit do utkání. Šancí jsme měli několik, ale ujala se jen jedna, kde Dan Kolínek potrestá chybu hostujícího obránce a bylo 2:4. Tento okamžik jsme na chvíli převzali otěže hry a tlačili do soupeře, ale bohužel ve vyložených šancích jsme neuspěli a po čisté gólové šanci Macháče soupeř ujel a navýšil na 5:2. Do konce třetiny přidal ještě jednu branku a bylo 6:2. Cílem ve třetí třetině bylo zkusit ještě něco s výsledkem udělat, ale už se nic ani na jedné straně nestalo a tak se utkání dohrálo s konečným výsledkem 2:6. Musíme potrénovat a připravit se na další zbývající utkání, kdy náročných posledních 11 dní zakončíme ve středu na ledě Tigers od 17:30 hodin.