Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3. kolo | Neděle 06.10.2019, 17:00 | ZS Uherský Ostroh

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Brumov-Bylnice

10:3

5:0,2:0,3:3

branky: Váňa Vladimír(Krůžela), Tulpa Tomáš(Častulík T.), Krůžela František(Šimek J.)

Diváci: 269

HOKEJ Uherský Ostroh:

HC Brumov-Bylnice: Haloda Ondřej, Šimek Jozef, Lysák Michal, Vaněk Jakub, Šudoma Ondřej, Váňa Vladimír, Holík Radek, Novosad Viktor, Častulík Tadeáš, Bouda Jakub, Krůžela František, Tulpa Tomáš

Komentář

Střelecký koncert předvedlo domácí mužstvo hned v první třetině. Náš tým přijel v jedenácti hráčích a domácímu týmu nestačil. V poslední třetině se nám podařilo sice vstřelit tři branky, ale tentokrát to bylo málo. Náš tým výborně podržel nový brankař Ondra Haloda, který byl i vyhlášen nejlepším hráčem našeho mužstva. Je třeba se z dnešního utkání poučit, zdvihnout hlavu a nachystat se na další mistrovské utkání, které bude na domácím ledě v neděli 13.10.2019 proti týmu HC Štika Rosice, začátek utkání v 17:00 hod. Přijďte povzbudit naše borce, občerstvení zajištěno.

Aktuální články
Samostatné nájezdy rozhodly o vítězi

V neděli 13.10.2019 přivítali naši muži na domácím ledě tým HC Štika Rosice.

Dorostenci opět bez bodů

V neděli 13.10.2019 zajížděl tým dorostu do Uherského Hradiště.

Starší žáci opět vítězí, tentokrát na ledě Kroměříže

V utkání starších žáků bylo hned od prvního střídání jasné, kdo bude na ledě pánem.