Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži doma bez bodů

25.11.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 24.11.2019 nastoupil tým mužů v 17:00 hod na domácím ledě proti hráčům TJ Sokol Březina.

12. kolo | Neděle 24.11.2019, 17:00 | ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - TJ Sokol Březina

4:5

0:1,2:2,2:2

branky: Michal Lysák (Knébl, Krůžela), Alexandr Tolkačev (Klinov), Marek Knébl (Vaněk, Lysák T.), Jakub Vaněk (Holík)

Diváci: 87

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Bielan Danylo, Vaněk Jakub, Lysák Michal, Šimek Jozef, Krůžela František, Lysák Tomáš,Šudoma Ondřej, Tolkačev Alexander, Bouda Jakub, Holík Radek, Knébl Marek, Holba Adam, Tulpa T. ml., Častulík Tadeáš, Klinov Vladimír, Novosad Viktor, Tulpa T. st.

TJ Sokol Březina:

Komentář

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli papírově lepší tým, dalo všem hráčům pořádně zabrat. Skóre otevřel ve 16 minutě hostující tým a to byla také jediná branka I.třetiny. V 1. minutě druhé třetiny jsme konečně překonali soupeřova brankaře, ale hosté se nevzdávali a do dvou minut převzali opět otěže vedení. Druhá branka z našich hokejek padla v polovině utkání, ale hosté opět hned přidali také gól a pořád byli o krok před námi, i když jsme měli spoustu gólových šancí, ale ty se nedařily proměňovat. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, prohrávali jsme o jednu branku a šli jsme do hry bez brankaře a tam jsme inkasovali gól do prázdné branky a do konce utkání byly necelé dvě minuty. S vypětím všech sil jsme skóre ještě obohatili o jednu branku, ale čas letěl čím dál rychleji a byl konec všeho snažení. Body si odvezli hosté a náš tým se musí rychle dát dohromady, zapomenout na neúspěch a snažit se dobře odehrát další mistrovské utkání, které jedeme hrát do Uničova v neděli 1.12.2019.

Aktuální články
Uherský Ostroh měl lepší koncovku

V neděli 15.12.2019 přivítali naši muži na domácím ledě tým z Uherského ostrohu, který se drží na předních příčkách tabulky.

Muži podlehli Kroměříži

Ve středu 11.12.2019 zajížděl tým mužů do Kroměříže.

Hráči 4. a 5. třídy měřili své síly se Zlínem

V neděli 15.12.2019 se na domácím ledě popasovali naši mladí borci s týmy PSG Berani Zlín.