Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži doma bez bodů

25.11.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 24.11.2019 nastoupil tým mužů v 17:00 hod na domácím ledě proti hráčům TJ Sokol Březina.

12. kolo | Neděle 24.11.2019, 17:00 | ZS Brumov-Bylnice
 

HC Brumov-Bylnice - TJ Sokol Březina

4:5

0:1,2:2,2:2

branky: Michal Lysák (Knébl, Krůžela), Alexandr Tolkačev (Klinov), Marek Knébl (Vaněk, Lysák T.), Jakub Vaněk (Holík)

Diváci: 87

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Bielan Danylo, Vaněk Jakub, Lysák Michal, Šimek Jozef, Krůžela František, Lysák Tomáš,Šudoma Ondřej, Tolkačev Alexander, Bouda Jakub, Holík Radek, Knébl Marek, Holba Adam, Tulpa T. ml., Častulík Tadeáš, Klinov Vladimír, Novosad Viktor, Tulpa T. st.

TJ Sokol Březina:

Komentář
 
 
 

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli papírově lepší tým, dalo všem hráčům pořádně zabrat. Skóre otevřel ve 16 minutě hostující tým a to byla také jediná branka I.třetiny. V 1. minutě druhé třetiny jsme konečně překonali soupeřova brankaře, ale hosté se nevzdávali a do dvou minut převzali opět otěže vedení. Druhá branka z našich hokejek padla v polovině utkání, ale hosté opět hned přidali také gól a pořád byli o krok před námi, i když jsme měli spoustu gólových šancí, ale ty se nedařily proměňovat. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, prohrávali jsme o jednu branku a šli jsme do hry bez brankaře a tam jsme inkasovali gól do prázdné branky a do konce utkání byly necelé dvě minuty. S vypětím všech sil jsme skóre ještě obohatili o jednu branku, ale čas letěl čím dál rychleji a byl konec všeho snažení. Body si odvezli hosté a náš tým se musí rychle dát dohromady, zapomenout na neúspěch a snažit se dobře odehrát další mistrovské utkání, které jedeme hrát do Uničova v neděli 1.12.2019. 

Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS