Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži zakončili svou letošní sezónu vítězstvím

25.02.2020 | Eliška Vaňková

V sobotu 22.2.2020 přivítal tým mužů na domácím ledě družstvo HC Uničov.

26. kolo | Sobota 22.02.2020, 15:00 | ZS Brumov-Bylnice
 

HC Brumov-Bylnice - HC Uničov

8:5

1:3,3:0,4:2

branky: Holík Radek(Holba, Vaněk Jar.), Vaněk Jakub(Holík), Sopek Vojtěch(Lysák M., Janíček), Novosad Viktor (Holba), Holík Radek (Krůžela, Holba), Lysák Lukáš, Nesrsta Roman (Holba,Holík), Šimek Jozef (Vaněk Jakub)

Diváci: 55

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Vaněk Jakub, Šimek Jozef, Lysák Michal, Tolkachev Alexandr, Lysák Tomáš, Tulpa Tomáš ml., Macháč Jiří, Nesrsta Roman, Novosad Viktor, Krůžela František, Klinov Vladimír, Častulík Tadeáš, Holík Radek, Sopek Vojtěch, Janíček Martin, Holba Adam, Lysák Lukáš, Vaněk Jaroslav sen., Tulpa Tomáš st.

HC Uničov:

Komentář
 
 
 

První třetina patřila hostům a s dvoubrankovým restem jsme šli do kabin. Krátká porada a šlo se opět do boje. Ve 22 minutě jsme snížili náskok hostů na jednu branku a do konce druhé třetiny se našim borcům po výborné týmové hře podařilo skóre otočit v náš prospěch. Naděje, že bychom mohli sezónu ukončit vítězstvím, začínala nabírat reálné rozměry. V posledních pěti minutách utkání jsme "nasázeli" za soupeřova brankaře čtyři kousky, a přestože hosté také dvakrát skórovali, na vítězství to bylo málo. Jeden z nejlépe odehraných zápasů našeho týmu přinesl našim borcům tři body a pěkné zakončení letošní sezóny. Velkými fanoušky byly také děti z Dětského domova Smolina, děkujeme.

Do čtvrtfinále jsme se sice nedostali, ale výkonnostně se náš tým velice posunul a do dalších let slibuje opět pěkný hokej. Děkujeme všem hráčům,trenérům a realizačnímu týmu za vzornou reprezentaci našeho klubu a přejeme zasloužený odpočinek, dobrou rekonvalescenci a nabrání nových sil do další hokejové sezóny.

Aktuální články
Náš hráč na Nova sport 1

Individuální trénování našich hráčů v domácím prostředí pod vedením svých trenérů přes facebook on-line přineslo i úsměvné...

 
Ondřej a David Kaše doporučují: trénink dolních končetin a obratnosti

Je tu druhý díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL. Oddělení rozvoje ledního ve spolupráci s regionálními trenéry Českého...

 
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí
 
Oznámení Výkonného výboru HCBBSS
 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.
 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS