Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost bojoval v Kroměříži

04.11.2019 | Eliška Vaňková

V sobotu 2.11.2019 zajížděl tým dorostu na první mistrovské utkání v nadstavbové skupině do Kroměříže.

1. kolo | Sobota 02.11.2019, 10:00 | ZS Kroměříž

HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž

1:7

0:2,0:1,1:4

branka: Adam Slovák

Diváci: 53

HC Brumov-Bylnice: Andrej Žižka, Kryštof Smolík, Jakub Caletka, Vít Divoš, Erik Bodlák, Šimon Strnka, Renáta Mudráková, Lukáš Fojtík, Tomáš Obadal, Tomáš Šánek, Martin Janíček, Adam Slovák, Martin Kašpar, Ladislav Janáček, Ondřej Vaněk, Jaroslav Zvoníček

HK Kroměříž:

Komentář

Po I.třetině to vypadalo, že se bude jednat o vyrovnané utkání. Domácí sice vedli o dvě branky, ale to v hokeji nic neznamená. Ve II.třetině jsme obdrželi další branku, ale domácího gólmana se nám překonat nepodařilo. Poslední třetina byla střelecký koncert domácích a naše jediná branka za záda domácího gólmana výsledek utkání nezvrátila. Je třeba zdvihnout hlavy, poučit se z chyb, vložit do hry týmového ducha a chuť zvítězit a určitě to našim hráčům příště vyjde lépe. Další mistrovské utkání se odehraje na domácím ledě a to v neděli 10.11.2019 od 10:00 hod proti týmu HC Orlová.