• Klub

Čtvrťáci hráli doma

29. 11. 2022 / Josef Kulíšek

V neděli 27.11.2022 odehráli další miniturnaj také naši čtvrťáci, a to na domácím ledě proti HC Uherské Hradiště.

"A" tým tvořen hráči ročníku 2013 a brankářkou Eliškou Šuráňovou (2011), "B" tým hráči ročníku 2014, dva hráči ročníku 2012 a dva hráči ročník 2013. Soupeřící tým z Uherského Hradiště měl sestavu tvořenou hráči ročníku 2013 a 2014. Hráči "A" týmu svého soupeře v prvních dvou čtvrtinách poměrně jasně přehráli, k vidění byly krásné branky, jak po kombinaci celé trojice, tak i po individuálním prosazení. Druhé dvě čtvrtiny se hra vyrovnala, ale pořád náš tým byl důraznější v soubojích jeden na jednoho a efektivnější ve střelbě. Mírná výtka směřuje ke zbytečnému odehrávání kotouče "na slepo". V "B" týmu výborné utkání odehráli hráči ročníku 2014 a Martin Zvoníček, v druhé polovině utkání již našim hráčům docházely síly a soupeř nás přehrával.