Partneři klubu

Všem našim partnerům děkujeme za spolupráci!

Starší žáci po vydařené první třetině poráží v posledním utkání sezony Uherský Ostroh 10:4

26. 3. 2024

Starší žáci k poslednímu utkání nastoupili v předehrávce v úterý a to na domácím ledě, kde je čekal tým z Uherského Ostrohu. Lepší vstup do utkání jsme si nemohli přát. Hráči makali a hostům nic nedarovali a svým zakončením vyhnali dokonce dvakrát hostujícího brankaře. První třetinu vítězí 7:0 a to rozhodlo o zbylém průběhu utkání. Druhá třetina byla klidnější, ale z naší strany rovněž vítězná, kdy jsme ji vyhráli 3:2. Třetí třetinu jsme si pohlídali, branku jsme sice nevstřelili, ale dvě obdržené v naší brance nezkazily konečnou radost našich hráčů, když zvítězili 10:4. Následovalo focení, loučení se se sezonou a v kabině čekalo od rodičů překvapení v podobě hamburgrů a dalšího občerstvení. Rodičům děkujeme za podporu, kterou svým dětem po celou sezonu dávali. Hráčům gratulujeme ke konečnému 2. místu v soutěži. Skvělá reprezentace našeho klubu.

Mladší žáci zakončili sezonu domácí výhrou nad Uherským Brodem a začaly oslavy

25. 3. 2024

Dnešní utkání bylo poslední v sezóně 2023-2024 pro naše mladší žáky. Čekal je nevyzpytatelný tým z Uherského Brodu. První třetina byla opatrná a naši hráči působili spíš zaskočeně, že už je konec. Ale druhá a třetí třetina byla z naší strany daleko lepší a nakonec vítězíme 13:4. A naši hráči mohli po utkání poděkovat rodičům a následovalo předání poháru za prvenství v soutěži ligy mladších žáků B Zlínského a Olomouckého kraje, který jim společně s medailemi předal sekretář Zlínského hokejového kraje Patrik Jankovič. Následovalo focení s pohárem, s rodiči a oslavy se přesunuly do šaten, kde už si režii převzali rodiče, kteří pro své děti připravili krásné zakončení sezony. Všem patří velké poděkování za reprezentaci našeho klubu. Rodičům za podporu při utkáních, trénincích a dalších těžkých chvílích, které nás v sezoně pronásledovaly.

Turnaj bezpečnostních složek na Moravskoslovenském pomezí je zakončen

25. 3. 2024

Tradiční turnaj bezpečnostních složek v ledním hokeji proběhl v pondělí 25.03.2024 .