• Mládež

Čtvrťáci bojovali v Uherském Hradišti

6. 3. 2023 / Eliška Vaňková

Další mistrovská utkání 4.tříd proběhlo tentokrát v Uherském Hradišti a to v sobotu 4.3.2023.

Utkání v Uherském Hradišti jsme odehráli se dvěma týmy, kdy v "A" týmu nastoupili hráči ročníku 2013 a 2012, v "B" týmu kromě stálých hráčů nastoupili Jakub Janeček a Mikuláš Machala. Utkání se hrálo na hřiště rozdělené středovou čárou, 4x20 minut, po utkání následovaly samostatné nájezdy. Po dvou odehraných čtvrtinách se naši brankáři vyměnili.

Oba naše týmy odehrály vyrovnané utkání, "A" družstvo si dokázalo poradit i bez Dominika Kolínka, i když jeho nepřítomnost byla znát. V "B" týmu všichni hráči podali maximální výkon. Do utkání jsme si jako tým dali výzvu nefaulovat hokejkou - sekáním, a hráči tuto výzvu splnili.

"A" tým:

v brance Maxim Gargulák, hráči Juraj Ďurech, Ján Ondrejička, Tomáš Matyščák, Tobias Ritter, Sebastian Varček, David Holba

"B" tým:

brankař Martin Zvoníček, hráči Mikuláš Machala, Ondra Hela,Jakub Janeček, Eliška Šuráňová, Matěj Michalec, Veronika Machů

Děkujeme hráčům za předvedené výkony a rodičům za jejich podporu.