27. 10. 2024 17:00
  • Klub

Hradní okruh v podání našich hráčů a trenérů

27. 5. 2024 / Eliška Vaňková

Máme za sebou další mimohokejovou činnost, a to cyklistický závod „Hradní okruh“, který se jel v sobotu 25.5.2024 v Brumově a přilehlém okolí.

Závod byl díky klimatickým podmínkám hodně těžký a blátivý. Z našeho klubu se zúčastnilo napříč všemi kategoriemi 26 závodníků.

V kategorii Klasik na trati dlouhé 23 km: 8.místo Lukáš Lysák, 15. místo Miroslav Bača, 29.místo Jaroslav Vaněk ml., 33.místo Pavel Hřib

Na perfektním 3.místě se umístil Patrik Chuchma v kategorii klasik - junior na trati dlouhé 23 km.

V kategorii Hobby mladší žáci na trati dlouhé 13 km: 5. místo Tobias Ritter, 6. místo Kryštof Holba, 9. místo Tobiáš Zelinka, 11. místo Viktor Čada, 12. místo Matyáš Ferenčík

V kategorii Hobby starší žáci na trati dlouhé 13 km: 6. místo Kryštof Chuchma, 8. místo Adam Naňák, 9. místo Ondřej Fojtík, 11. místo Jakub Hatina

V kategorii junior starší přípravka chlapci na trati dlouhé 7 km: 7. místo Mikuláš Bednář, 11. Aleš Pokorný, 15. místo Richard Ferenčík

V kategorii junior starší přípravka dívky na trati dlouhé 7 km: 3. místo Karolína Sopková

Kategorie Bejby mladší přípravka hoši na 4 km: 3. místo Radovan Chuchma,12. místo Alex Gabriš, 13. místo Jakub Kolář, 14. místo Dan Stavinoha, 17. místo Andrej Bača, 22. místo Eliáš Urban, 30. místo David Ťašký

Předškoláci chlapci na trati dlouhé 2 km: 3. místo Ondřej Bednář