• Klub

Nábor na dětském dnu firmy TVD

3. 6. 2024 / Eliška Vaňková

I letos se náš klub zúčastnil dětského dne firmy TVD, který proběhl 31.5.2024 na hřišti v Rokytnici.

Naším cílem bylo pokusit se najít nové hokejisty. Měli jsme připraveno několik soutěží, kdy si mohly děti vyzkoušet co obnáší hokejová výstroj, střelba nebo být třeba brankařem.

Všem se líbilo a každý si odnesl od našeho klubu nejeden dárek...

19. 10. 2024

Na domácím ledě jsme přivítali tým HK Kroměříž. První třetina se nám vydařila a po velmi dobré hře všech hráčů jsme ji vyhráli 5:2. Druhá třetina byla z naší strany naopak asi nejhorší v sezoně a po zásluze jsme ji prohráli 6:4 - hosté hráli výborně, napadali nás a přinutili náš chybovat. Třetí třetinu jsme zvládli zase my a branku jsme už nedostali a třetinu nakonec vyhráli 3:0. Celkově tedy vítězíme 12:8 a upevňujeme si první místo v tabulce. Všem hráčům patří gratulace a poděkování za reprezentaci klubu. Jen tak dál!