V pátek 25.1.2019 se na našem Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČS - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje. Akce byla z naší strany propagovaná osobními návštěvami našich trenérů na základních školách a mateřských školkách, využili jsme všechna dostupná média a propagovali akci v nástěnkách v okolních městech a vesnicích."> Akce Pojď hrát hokej vzbudila opět velký zájem | HC Brumov-Bylnice
  • Klub

Akce Pojď hrát hokej vzbudila opět velký zájem

25. 1. 2019 / Eliška Vaňková

V pátek 25.1.2019 se na našem Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČS - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje. Akce byla z naší strany propagovaná osobními návštěvami našich trenérů na základních školách a mateřských školkách, využili jsme všechna dostupná média a propagovali akci v nástěnkách v okolních městech a vesnicích.

Úvod akce, který začal v 17:00 hod., byl věnován prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru restaurace Hotelu Arena na zimním stadionu. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČS Pojď hrát hokej, probíhal v přátelské atmosféře. Děti si mohly vyzkoušet hráčskou výstroj pod dohledem našich trenérů a asistentů. 

Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v našem hokejovém klubu. 
Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše. Všichni zúčastnění se přesunuli do hokejových šaten, kde rodičům s obouváním bruslí svým dětem pomáhali hokejisté z řad našeho dorostu. Děti si rozdělili trenéři a asistenti do čtyř skupin + jedna free zóna. Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry, soutěže, štafety,…seznámení se s hokejkou a pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotomateriál z akce. Na závěr celé akce jsme vyfotili závěrečnou fotku, poděkovali dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili s námi. 
Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal z 16 lidí – 7 trenérů a 9 organizačních pracovníků. 
Celé náborové akce se u nás v Brumově-Bylnici zúčastnilo 23 dětí. 
Je to pro náš klub velký příslib do budoucna, pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu v Brumově-Bylnici.

AKTUÁLNĚ NA WEBU

Vzpomínka na Pepu Kulíška

13. 5. 2025

V Městském muzeu a infocentru Brumov-Bylnice se od 23.května 2025 do 31.září 2025 koná výstava papírových modelů Rallye Dakar Josefa Kulíška. Náš trenér měl koníčka , o kterém moc lidí nevědělo, skládal papírové modely Rallye Dakar. Pán, kterému tyto modely Pepa daroval byl tak laskavý a modely zapůjčil na tuto výstavu, kterou spolu s manželkou Pepi Hankou Krůželovou pořádají. V pátek 23.května 2025 v 17:00 hodin bude Vernisáž - zahájení výstavy, kterou bude uvádět hlavní trenér HC Jaroslav Vaněk ml. Přijďte spolu s námi zavzpomínat na našeho kamaráda, který by tu rád ještě s námi byl, ale nemoc byla silnější a předčasně ukončila jeho život. Nikdy nezapomeneme!

Začalo přípravné období sezóny 2025/2026

7. 5. 2025

Máme květen 2025 a my jsme se poptali našeho trenéra SpS Jaroslava Vaňka ml., co všechno čeká hráče, hráčky, trenéry a asistenty našeho klubu na začátku nové sezóny 2025/2026:

Píše se o nás

3. 5. 2025

Oslovila nás redakce zpravodajského a informačního portálu RegionValassko.cz, který je primárně zaměřen (jak samotný název napovídá) na dění z Valašska, ale také z širokého okolí jiho-východní Moravy.