• 17. 2. 2024 | Jaroslav Vaněk

Muži v posledním utkání sezony prohráli na domácím ledě s HK Kroměříž 7:2

Krajská liga mužů, 27. kolo, 17. 2. 2024, 17:00 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

Dnes čekalo naše muže poslední utkání v sezoně. Na náš stadion přijel jeden z lídrů soutěže HK Kroměříž. Našim se nevydařil vůbec vstup do utkání a celkově první třetina. Bohužel jsme v ní obdrželi 4 branky a prohráli ji 4:0. Druhá třetina z počátku byla naopak naše a dokázali jsme díky Lukynovi Lysákovi a Vojtovi Sopkovi snížit na 4:2. Ale hosté ještě navýšili stav a do konce utkání přidali ještě 3 branky a nakonec vítězí 7:2. Naši hráči bojovali a snažili se něco s výsledkem udělat. Bohužel cíl play-off letos nevyšel a tak musíme zlepšit přípravu a připravit se na novou sezonu. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci našeho klubu.

2:7
HK Kroměříž
Branky HC BB: Lukáš Lysák (Tomáš Pavlůsek), Vojtěch Sopek (Lukáš Lysák)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada Jakub Vaněk, Michal Lysák, Tomáš Lysák, František Krůžela, Matěj Mojžíš, Arkadii Pigulevsky, Lukáš Lysák, Tadeáš Častulík, Vojtěch Sopek, Tomáš Pavlůsek, Pavel Bumbál, Jan Střelec, Martin Janíček, Luboš Krpoun, Jiří Macháč, Matěj Ročák