• 27. 11. 2023 | Jaroslav Vaněk

Muži v oslabené sestavě prohráli v Prostějově 9:4

Krajská liga mužů, 13. kolo, 26. 11. 2023, 17:00 hod.
Prostějov, Zimní stadion

K utkání do Prostějova jsme odjížděli v oslabené sestavě a to se bohužel ukázalo jako rozhodující. V utkání jsme se ujali vedení, ale domácí do konce třetiny srovnali. Následně nám docházely síly a hodně vylučování nám je ještě více ubíralo. Ve druhé a třetí třetině jsme dostali po 4 brankách a s domácími jsme už nestíhali držet krok a nakonec prohráváme 9:4. Teď naše hráče čekají 3 důležitá utkání v roce 2023, kdy nejprve na domácím ledě ve čtvrtek přivítáme HC Uherské Hradiště, 9.12.2023 zajíždíme do Blanska, 14.12.2023 na domácím ledě Boskovice a 16.12. zakončíme rok 2023 na ZS v Kroměříži.

SK Prostějov 1913
9:4
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada Jakub Vaněk, Matěj Možíš, Michal Lysák, Erik Bodlák, František Krůžela, Tadeáš Častulík, Tomáš Pavlůsek, Pavel Bumbál, Vojtěch Sopek, Jan Střelec, Jiří Macháč