HC Dynamiters Blansko HC Brumov-Bylnice
9. 12. 2023 17:00
  • 11. 11. 2023 | Jaroslav Vaněk

Muži po boji vezou bod z Uherského Brodu

Krajská liga mužů, 11. kolo, 11. 11. 2023, 17:00 hod.
Uherský Brod, Zimní stadion

V dnešním utkání na ledě Uherského Brodu chtěli naši muži odčinit minulé zápasy.

HC Spartak Uherský Brod
4:3p
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Lukáš Lysák (Pavel Bumbál, Tomáš Lysák), Jiří Macháč (Erik Bodlák, Jakub Vaněk), Jakub Vaněk (Martin Janíček)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Jan Uhrin, Vít Čada Jakub Vaněk, Michal Lysák, Erik Bodlák, Tomáš Lysák, Michal Divoš, Matěj Mojžíš Lukáš Lysák, Tomáš Pavlůsek, Jiří Macháč, Martin Janíček, Pavel Bumbál, František Krůžela, Tadeáš Častuflík, Vojtěch Sopek, Jan Střelec

Úvod utkání jsme si tentokrát více pohlídali, aby jsme neinkasovali hned v prvním střídání. Začátek zápasu byl opatrný a postupně nabíral na tempu. Bohužel vedení se ujali domácí, ale do minuty jsme dokázali díky Lukynovi Lysákovi srovnat. Naše hra se zlepšovala každým střídáním a dokonce jsme se ujali díky střele Jirky Macháče vedení 2:1. Bohužel domácí do konce třetiny dokázali utkání otočit a to po našich dvou chybách, nejprve špatná rozehrávka a poté si vybral slabší chvilku golman. O třetině jsme se povzbudili a šli do další části zápasu s cílem utkání otočit. A to se nám i částečně podařilo, když v 8. minutě srovnal střelou Kuba Vaněk. Do konce třetiny se činili už jen golmani a tak stav po dvou třetinách 3:3. Třetí třetina se kouskovala vylučováním na obou stranách. A když jsme ustáli dvojnásobné oslabení, tak jsme mohli navýšit z přesilové hry, ale bohužel už žádná branka nepadla. Prodloužení bylo velmi opatrné a minutu před koncem mohl po pěkné akci rozhodnout Lukáš Lysák, ale bohužel domácí golman jeho střelu vyrazil. A tak se šlo do nájezdů, kdy nakonec druhý bod za výhru berou domácí, když proměnili jeden nájezd. Bohužel našim hráčům se domácího golmana nepodařilo prostřelit, přesto je třeba naše borce pochválit za předvedený týmový výkon po dobu celého utkání. Pozitivní byla na hře bojovnost a chtíč se zápasem něco udělat. Určitě se můžeme od tohoto zápasu odrazit a jít kousek po kousku dál.

Fotogalerie

12. 11. 2023
2023_11_11 HC Spartak Uherský Brod muži

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI

30. 11. 2023

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.

Seminář na téma "Zdravá výživa sportovců"

28. 11. 2023

Pondělní (27.11.2023) podvečer patřil v rámci vzdělávání v našem klubu semináři na téma "Zdravá výživa sportovců".

Starší žáci udrželi v závěru těsnou výhru ve Zlíně

27. 11. 2023

Další utkání na ledě Beranů Zlín máme za sebou. První dvě třetiny se zdálo, že utkání máme pod kontrolou. A vedli jsme 6:2, ale bohužel ve třetí třetině naši hráči ztratili koncentraci, zbytečně faulovali a tím dostali domácí zpátky do hry. V závěru se strachovali i o vítězství, když domácí mohutným náporem nás tlačili a moc nechybělo, aby minimálně srovnali. Ale nakonec jsme těsné vítězství 8:7 uhájili. Za první dvě třetiny musím naše hráče pochválit. Vítězstvím si stále držíme první místo v tabulce.