• 17. 12. 2023 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci v posledním utkání v roce 2023 vítězí na domácím ledě

Liga starších žáků, 14. kolo, 17. 12. 2023, 12:15 hod.
Brumov-Bylnice, Arena

V posledním utkání roku 2023 bylo patrné hned od první minuty, kdo bude na ledě vládnout.

HC Brumov-Bylnice
13:2
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky HC BB: Daniel Kolínek (Jakub Hatina), Dominik Živčic (Adrian Macháč), Adrian Macháč (Dominik Živčic), Lukáš Maček (Adrian Macháč), Adrian Macháč, Lukáš Maček (Dominik Živčic),Daniel Kolínek (Florin Martinka, Lukáš Maček), Daniel Kolínek (Lukáš Maček), Ondra Fojtík (Dominik Živčic), Lukáš Maček (Adrian Macháč, Tomáš Holba), Daniel Kolínek (Adrian Macháč, Natálie Pavlíková), Adrian Macháč ( Daniel Kolínek, Jiří Lysáček), Adrian Macháč (Daniel Kolínek)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Kryštof Chuchma, Alex Ondrůšek Lukáš Maček, Tomáš Holba, Jiří Lysáček, Ondřej Fojtík Adrian Macháč, Daniel Kolínek, Natálie Pavlíková, Dominik Živčic, Jakub Hatina, Florin Martinka, Marek Fabuš

Po těžkém sobotním utkání naši hráči velmi dobře zregenerovali a utkání si užili. Hosty převálcovali na plné čáře. První třetina skončila 6:0 v náš prospěch. Ve druhé třetině malinko hosté zazlobili a dokázali vstřelit dvě branky, ale naši přidali další 3 branky a ve třetí třetině ještě přidaly 4 branky a tak konečný výsledek byl 13:2. Toto vítězství vrátilo náš tým opět na první místo tabulky. Po utkání přišel zasloužený společný oběd. Do konce roku nás ještě čeká několik tréninků - zápas proti rodičům a turnaj v Považské Bystrici.