• 27. 11. 2023 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci udrželi v závěru těsnou výhru ve Zlíně

Liga starších žáků, 11. kolo, 26. 11. 2023, 13:00 hod.
Zlín, CCM Aréna

Další utkání na ledě Beranů Zlín máme za sebou. První dvě třetiny se zdálo, že utkání máme pod kontrolou. A vedli jsme 6:2, ale bohužel ve třetí třetině naši hráči ztratili koncentraci, zbytečně faulovali a tím dostali domácí zpátky do hry. V závěru se strachovali i o vítězství, když domácí mohutným náporem nás tlačili a moc nechybělo, aby minimálně srovnali. Ale nakonec jsme těsné vítězství 8:7 uhájili. Za první dvě třetiny musím naše hráče pochválit. Vítězstvím si stále držíme první místo v tabulce.

PSG Berani Zlín
7:8
Branky HC BB: Filip Maňas (Adrina Macháč), Adrian Macháč (Filip Maňas), Filip Maňas (Adrian Macháč), Adrian Macháč (Filip Maňas, Natálie Pavlíková), Lukáš Maček, Adam Naňák (Daniel Kolínek), Adam Naňák (Jakub Hatina), Filip Maňas (Adrian Macháč)