Starší žáci vezou vybojovanou remízu z Uherského Brodu a stále jsou neporaženi

Liga starších žáků, 9. kolo, 12. 11. 2023, 09:00 hod.
Uherský Brod, Zimní stadion

Do Uherského Brodu jsme vyjížděli v oslabené sestavě pouze v 10 hráčích.

HC Spartak Uherský Brod
4:4
Branky HC BB: Filip Maňas (Dominik Živčic), Filip Maňas (Lukáš Maček, Jakub Hatina), Adam Naňák, Adrian Macháč (Filip Maňas)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Matyáš Pavlík, Kryštof Holba Lukáš Maček, Jiří Lysáček, Dominik Živčic, Daniel Kolínek Adrian Macháč, Filip Maňas, Natálie Pavlíková, Adam Naňák, Jakub Hatina, Florin Martinka

A na utkání to bylo postupně znát. V nohách jsme měli sobotní zápas v Uherském Hradišti a opět na velkém hřišti nás čekal domácí tým HC Spartak Uherský Brod. Postavení v tabulce napovídalo, že se bude jednat o vyrovnané utkání. A taky tomu tak bylo. Hrálo se z jedné strany na druhou, golmani se činili a drželi oba své týmy nad vodou. Vstup nám vůbec nevyšel a hned v první minutě jsme prohrávali 1:0. Ale do konce třetiny se nám v poslední minutě dvěma góly Filipa Maňase podařilo otočit. Vstup do druhé třetiny vyšel tentokrát lépe nám a Adam Naňák prostřelil domácího brankaře. Jenže domácí zabrali a jednou v přesilové hře a jednou v 5-5 udeřili a srovnali na 3:3. Třetí třetinu už nám docházely síly a přicházely i fauly. A domácí opět trestali z přesilové hry a ujali se vedení. Ale naši se nevzdali a bojovali až do konce a po krásné akci Filipa Maňase zakončoval z první Adrian Macháč a bylo srovnáno. Do konce třetiny jsme ještě hráli oslabení, ale to už jsme ubránili a bod je pro nás v této oslabené sestavě zlatý.