6:2
Branky HC BB:
Matěj Holba (Lukáš Fojtík, Oliver Papiernik), Jan Střelec (Matěj Holba)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Vít Čada Jakub Bobík, Lukáš Fojtík, Filip Nevrlka, Štěpán Struhař Ondra Vaněk, Oliver Papiernik, Zdeněk Urban, Sebastian Gubisch, Jan Střelec, Jakub Kašša, Adam Mládek, Jakub Pavlík, Lukáš Mana, Matěj Holba

Do zápasu nevstoupili vůbec dobře a hned z první střeli jsme inkasovali. Hra se postupně zlepšovala a naši si vytvářeli i nějaké příležitosti a šance. Ale ujala se jen jedna a to na konci první třtiny srovnával Matěj Holba. Začátek druhé třetiny vyšel líp naopak našim hráčům, když jsem se dostali do vedení 2:1 díky střele Honzi Střelce. Ale bohužel to bylo z našich hokejek co se týkalo gólů vše. Šancí jsme si postupně vytvořili nespočet, ale smůla v koncovce nás držela až do konce utkání. A když se do prázdné branky postupně netrefili Ondra Vaněk a Kuba Kaša, tak se ujalo přísloví nedáš - dostaneš a to platilo ve druhé třetině dvojnásobně. Domácí vedli po dvou třetinách 3:2. Zápas byl pořád otevřený hrálo se v rychlém tempu nahoru a dolu. Naši si opět vytvořili několik šancí, ale bez úspěchu a tak úřadovali domácí. 3x prostřelili našeho golmana a bylo po zápase. Konečný stav 6:2 úplně neodpovídá předvedené hře. No musíme se více zaměřit na zakončení a jedeme dál. Hned za týden v neděli 6.10.2019 naše žáky čeká na domácím ledě tým z extraligového Zlína od 09:00 a 11:00 hod.